| Model NO. | ZD-gsc |
|---|---|
| Uygulama | Konteyner Plakası |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572/SGCC/CGCC/Tdc51dzm/T |
| Model NO. | ZD-gsc |
|---|---|
| Uygulama | Konteyner Plakası |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | Dx51d, Dx52D, Dx53D, Dx54D, SGCC, Sghc, Sgch |
| Model NO. | Ral Renkli Özel Boyalı Boya Ruloları |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | ppgi bobinleri |
| Model NO. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Ürün Adı | Galvanizli çelik boru |
| OD | İstenildiği gibi 1-500mm |
| Model NO. | ZD-gsp |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Ürün Adı | Galvanizli çelik boru |
| OD | İstenildiği gibi 1-500mm |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Basmakalıp |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Basmakalıp |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Malzeme | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |