| Model NO. | A333 X42/X52/X56/X60/65 X70 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | J55, K55, N80, L80, C90, C95, T95, P110, M65 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ASTM A106 A53 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | Sınıf 36 Sınıf 42 SPFC 490 Q255 Q295 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | Q275 SS Sınıf 40 SS490 s275JR S275J0 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | Sınıf 42 Sınıf 50 SPFC 590 SPFC 490 E295 E335 Q29 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | Q345A Q345B SPFC 590 SPFC 90 S355JR E335 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | SS Sınıf 40 SS490 s275JR S275J0 S275]2 Q275 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | S420NE S420NL S420ND S420N S420MD S420M S420ME S4 |
|---|---|
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| Model NO. | ZD-HRH |
|---|---|
| Ürün Adı | H ışını |
| Ödeme Süresi | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı? | Düşük alaşımlı |
| Adedi | 3 ton |