| Model NO. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Genişliği | 10-20mm |
| Ödeme Süresi | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı? | Özel yapımı |
| Adedi | 3 ton |
| Model NO. | ZD-HAS80 |
|---|---|
| Standart | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Malzeme | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-AS10 |
|---|---|
| Standart | GB, ASTM, JIS, AISI, DIN, BS |
| Malzeme | ASTM A36 A572 A992 S235jr/J0/J2 S355jr/J0/J2 |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Genişliği | 10-20mm |
| Ödeme Süresi | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı? | Özel yapımı |
| Adedi | 3 ton |
| Model NO. | ZD-FB2 |
|---|---|
| Genişliği | 10-20mm |
| Ödeme Süresi | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı? | Özel yapımı |
| Adedi | 3 ton |
| Model NO. | ZD-HRSSP |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E120 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E120 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ASTM A53 GR. ASTM A53 GR. B B |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E120 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |