| Model NO. | ZD-SSBORU |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | özel |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| Model NO. | ZD-FLANGE |
|---|---|
| Üretim Yolu | Özelleştirilmiş Flanş |
| Anahtar kelime | Flanş Bağlantısı |
| Şekli | Wn, So, Bl, Lj, vb. |
| Malzeme Türü | Paslanmaz Çelik, Karbon Çelik, Alaşım |
| Model NO. | ZD-HRPAPI80 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Ürün Adı | api çelik boru |
| Dış çapı | 21,3 mm-660 mm |
| Model NO. | ZD-HAZIRLIK BORUSU |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Teknoloji | Soğuk Çizim, Soğuk Dökme, Soğuk Ekstrüzyon |
| Tip1 | Kaynaklı, Dikişsiz |
| Model NO. | ZD çapası |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-ANCHOR80 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Ürün Adı | Ankraj Çubuğu |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HAZIRLIK BORUSU |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model NO. | ZD-PREPIPE135 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-DICP6089 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |