| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Uzunluk | Özel yapımı |
| Genişliği | 12-300mm |
| Kalınlığı | 3-60mm |
| Kesit şekli | Dikdörtgen |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E123 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Ürün Adı | Dikişsiz boru |
| Uzunluk | 12M, 6m, 6,4M, gerektiği gibi |
| Model NO. | ZD-DUPIPE |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-DUPIPE |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-DUPIPE |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-DUPIPE |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |