| Model NO. | S355JR Seamless Square Tubes |
|---|---|
| Usage | Pipeline Transport, Boiler Pipe, Hydraulic/Automobile Pipe, Oil/Gas Drilling, Food/Beverage/Dairy Products, Machinery Industry, Chemical Industry, Mining, Construction & Decoration, Special Purpose |
| Section Shape | Round |
| Custom Made | Yes |
| Custom Cycle | 7-15 Days |
| Model NO. | 45# Dikişsiz Kare Borular |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | Q390 Dikişsiz Kare Boru |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Uzunluk | Özel yapımı |
| Genişliği | 12-300mm |
| Kalınlığı | 3-60mm |
| Kesit şekli | Dikdörtgen |
| Model NO. | ZD-HRSFBW120 |
|---|---|
| Ürün Adı | Çelik Yassı Çubuk |
| Ödeme Süresi | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı? | Özel yapımı |
| Adedi | 3 ton |
| Model NO. | ZD-HRSFBW |
|---|---|
| Ürün Adı | Çelik Yassı Çubuk |
| Ödeme Süresi | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
| Alaşımlı mı yoksa alaşımsız mı? | Özel yapımı |
| Adedi | 3 ton |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E123 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Ürün Adı | Dikişsiz boru |
| Uzunluk | 12M, 6m, 6,4M, gerektiği gibi |
| Model NO. | ZD-HRSSP20E123 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Ürün Adı | Dikişsiz boru |
| Uzunluk | 12M, 6m, 6,4M, gerektiği gibi |
| Model NO. | Sıcak Haddelenmiş Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Ürün Adı | Dikişsiz boru |
| Uzunluk | 12M, 6m, 6,4M, gerektiği gibi |