| Model NO. | DX51D DX52D Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | DX51D DX52D Z30-275g Galvanizli Çelik Borular |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | A709-50T-2 |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Uygulama | Kalıp ve Kalıplar, Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası, Kullanılan İnşaat |
| özel kullanım | Kesici Aletler, Ölçme Aletleri, Adi Çelikten Kesiciler, Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya Dir |
| stok | stok |
| Model NO. | JIS G3106 SM400A SM400B SM400C SM490A SM490B SM490 |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Uygulama | Kalıp ve Kalıplar, Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
| özel kullanım | Kesici Aletler, Ölçme Aletleri, Genel Çelikten Kesiciler, Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya D |
| stok | stok |
| Model NO. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | KARBON ÇELİK SERİSİ |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Model NO. | 23q110 23q120 |
|---|---|
| Uygulama | trafo |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
|---|---|
| Uygulama | Flanş Plakası |
| Kenar | Değirmen |
| stok | stok |
| Malzeme | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
| Model numarası. | A36 Q235 Q235B Q345 Ss400 |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Uygulama | Kalıp ve Kalıplar, Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
| özel kullanım | Kesici Aletler, Ölçme Aletleri, Genel Çelikten Kesiciler, Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya D |
| stok | stok |
| Model NO. | 42CrMo |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ASTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |