| Model NO. | ZD-gsh |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-gsp |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Ürün Adı | Galvanizli çelik boru |
| OD | İstenildiği gibi 1-500mm |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | galvanizli |
| Spesifikasyon | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetifasyon | CE ISO SGS |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Model NO. | ASTM A283GRC A284GRB A306GR55 Q235 |
|---|---|
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| Model NO. | Sb450 |
|---|---|
| stok | stok |
| Malzeme | Sb450 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| Model NO. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | KARBON ÇELİK SERİSİ |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Konteyner Plakası |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |