| ürünler | yay çelik şerit |
|---|---|
| Denetim | Üçüncü Muayene Partisi |
| Son koruyucu | Plastik boru kapağı,Demir koruyucu |
| uzama | %18-25 |
| Genişlik | 600-1500 MM |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | galvanizli |
| Spesifikasyon | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetifasyon | CE ISO SGS |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Cetifasyon | CE ISO SGS |
|---|---|
| Özel yapımı | - Evet. |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Spesifikasyon | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Model numarası | S0926-044 |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | galvanizli |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Şablon | gözyaşı damlası |
| Sınıf | SGCC, DX51D, DC03 vb. |
| Model NO. | SA414gra |
|---|---|
| Teknik | sıcak haddelenmiş |
| Uygulama | Kalıp ve Kalıplar, Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası, Kullanılan Mimar |
| özel kullanım | Kesici Aletler, Ölçme Aletleri, Adi Çelikten Kesiciler, Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya Dir |
| stok | stok |
| Model NO. | P9, P11, P22 Gr. P9, P11, P22 Gr. 6 4130, 4140 6 4130, 4140 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | yuvarlak |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-SSPIPE80 |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | özel |
| Ürün Adı | Paslanmaz çelik boru |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| OD | 10mm-300mm |