| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Basmakalıp |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Basmakalıp |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Uygulama | Bina, Çatı, Dekorasyon vb. |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Uygulama | Bina, Çatı, Dekorasyon vb. |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-ppgi 123 |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRC 25T1250 |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Makine, Petrol, Metalurji, Gemi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 vb... |
| Uygulama | İnşaat, Makine, Petrol, Metalurji, Gemi |
|---|---|
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 vb... |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Model NO. | ZD-HR345 |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat, Makine, Petrol, Metalurji, Gemi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | A36 /S235 /S275jr /S355jr DC01//Ss400/SA283 vb... |
| Model NO. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Malzeme | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Model NO. | ZD-SSCOIL1250 |
|---|---|
| Malzeme | 316 201 321 319 316ti |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |