| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-HRC |
|---|---|
| Uygulama | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası |
| Kenar | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Tolerans | ±% 1 |
|---|---|
| Ürün adı | Q195 Q235 Ms Yumuşak HR Çelik Bobin Siyah Karbon Çelik Bobin A36 S235jr S355 SS400 |
| İş türü | Üretici |
| Öğe Hayır | B879 |
| Çentik | Hidrolik |
| Model Hayır | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Fiyat süresi | CIF CFR FOB EX-Work |
| Ürün adı | Q195 Q235 Ms Yumuşak HR Çelik Bobin Siyah Karbon Çelik Bobin A36 S235jr S355 SS400 |
| HRB | Tam Sert |
| Ürün kategorisi | Karbon çelik bobini |
| Malzeme | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi... |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Malzeme | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi... |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Model NO. | ZD-ssc |
|---|---|
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Malzeme | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi... |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Material | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
|---|---|
| Thickness | 0.1mm-13mm |
| Width | 10mm-3000mm |
| Roll Weight | 0.5t-25t |
| Custom Made | Yes |
| Malzeme | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi... |
|---|---|
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Özel yapımı | - Evet. |