| Model NO. | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
|---|---|
| Uygulama | Flanş Plakası |
| Kenar | Değirmen |
| stok | stok |
| Malzeme | ASTM A36 Q235B Q355 A570 A572 |
| Model NO. | ZD-HRC10T1500 |
|---|---|
| Uygulama | Basmakalıp |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-SSCOIL |
|---|---|
| Malzeme | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Kalınlığı | 0,1 mm-13 mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Tedavi | galvanizli |
|---|---|
| standartlar | ASTM, GB, JIS |
| Sertlik | Tam Sert |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Yüzey Tedavisi | galvanizli |
| Model Hayır | SA210 ASTM A213 T12 |
|---|---|
| Örnek | Mevcut |
| HRB | Tam Sert |
| Öğe Hayır | B879 |
| Seviye | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
| Ürün kategorisi | PPGI Çelik Rulo |
|---|---|
| Metalize katman dahil, boyama sonrası kalınlık | ≥0.46mm |
| Her iki tarafın da kaplanmasının toplam ağırlığı (dış/iç) | 150g/(75/75 veya 85/65) |
| Etiket kalınlığı | ≥0.45mm |
| Top katın speküler parlaklığı | Bitiş Boya Aynası Yüzeyinin Parlaklığı: ≥40 derece |
| Hs Code | 7210490000 |
|---|---|
| Width | 600-1500 Mm |
| Products | Spring Steel Strip |
| Zinccoatingtype | Hot-dip Galvanized |
| Inspection | Thirdy Inspection Party |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model NO. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Boru |
| dış çap | 13,7-1219,2 mm |
| Model NO. | Zd-Hgspdn10 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |