| Model NO. | ZD-HGSPDN20 |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-gsh |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Model NO. | ZD-HGSPDN |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
|---|---|
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Özel Döngü | 7-15 gün |
| Üretim standartları | ASTM/JIS/AISI/DIN/BS/En/GB |
| Model NO. | Q235/Q345/Ss400/St372/St52/Q420/Q460/S235jr/S275jr |
|---|---|
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | KARBON ÇELİK SERİSİ |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Kalem sertliği | HB'den az değil |
|---|---|
| Her iki tarafın da kaplanmasının toplam ağırlığı (dış/iç) | 150g/(75/75 veya 85/65) |
| moladan sonra uzama | % 20'den fazla |
| Etiket kalınlığı | ≥0.45mm |
| Gerilme mukavemeti | 270-500MPa |
| Cetifasyon | CE ISO SGS |
|---|---|
| Özel yapımı | - Evet. |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Spesifikasyon | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| HRB | Tam Sert |
|---|---|
| Örnek | Mevcut |
| İş türü | Üretici |
| Tolerans | ±% 1 |
| Öğe Hayır | B879 |
| Model No. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Başvuru | PPGI |
| Kenar | Yarık kenar |
| stok | stok |
| Kalınlık | 1mm-30mm veya Gerektiği gibi |