| Model NO. | 23Ç110 23Ç120 23Ç130 23Ç140 23Ç150 |
|---|---|
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Genişliği | 10mm-3000mm |
| rulo ağırlığı | 0.5t-25t |
| Model NO. | 23q110 23q120 |
|---|---|
| Uygulama | trafo |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Seviye | Q195, Q235, Q345, SS400, SPCC, SPHC |
|---|---|
| Fiyat süresi | CIF CFR FOB EX-Work |
| Örnek | Kurnaz |
| Model Hayır | SA210 ASTM A213 T12 |
| İş türü | üretici |
| Amerikan Standardı/Avrupa Standardı | ASTM A792M |
|---|---|
| PE Kaplama Yapısı Standardı (μm) | 2/1 |
| Kalem sertliği | HB'den az değil |
| moladan sonra uzama | % 20'den fazla |
| Etki Enerjisi | 9J'den az değil |
| Her iki tarafın da kaplanmasının toplam ağırlığı (dış/iç) | 150g/(75/75 veya 85/65) |
|---|---|
| Yönetici standardı | GB/T12754-2019 |
| Gerilme mukavemeti | 270-500MPa |
| Verim gücü | > 300mpa |
| Soğuk haddelenmiş substrat genişliği spesifikasyonu | 1200mm |
| Model NO. | ZD-gshdx51t0.2w1200 |
|---|---|
| Uygulama | Bina, Çatı Kaplama, Sanayi, Gemi İnşa |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-gshdx51t1w |
|---|---|
| Uygulama | Konteyner Plakası |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Amerikan Standardı/Avrupa Standardı | ASTM A792M |
|---|---|
| Soğuk haddelenmiş substrat kalınlığı | ≥0.41mm |
| Yönetici standardı | GB/T12754-2019 |
| Soğuk haddelenmiş substrat genişliği spesifikasyonu | 1200mm |
| Metal kaplama alaşım kompozisyonu | Alznmg veya galvanizli almg |
| Model NO. | ZD-HGSP |
|---|---|
| Kullanımı | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli | Yuvarlak&Kare |
| Ürün Adı | Galvanizli çelik boru |
| OD | İstenildiği gibi 1-500mm |