| Kaplama Tipi | elektrolitik çinko kaplama |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Galvanizli çelik bobin |
| Uygulama alanları | Otomotiv, taşıma, makine binası |
| Kaplama kalınlığı | 5-12 μm |
| Ürün Adı | DX51D+AZ galvanizli bobin 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm genişlik |
| Ürün Kategorisi | Galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Ürün Adı | DX51D+AZ galvanizli bobin 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm genişlik |
| Kaplama kalınlığı | 5-12 μm |
| Kaplama Tipi | elektrolitik çinko kaplama |
| Uygulama alanları | Otomotiv, taşıma, makine binası |
| Kaplama kalınlığı | 5-12 μm |
|---|---|
| Ürün Adı | DX51D+AZ galvanizli bobin 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm genişlik |
| Uygulama alanları | Otomotiv, taşıma, makine binası |
| Ürün Kategorisi | Galvanizli çelik bobin |
| Kaplama Tipi | elektrolitik çinko kaplama |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGIR1250 |
|---|---|
| Uygulama | Bina, Çatı, Dekorasyon vb. |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | C10/C45e4/1008/1020/1016/1572 |
| Hardness | Full Hard |
|---|---|
| Length | 1000mm-12000mm |
| Custom Made | Yes |
| Usage | Building Construction Material |
| Treatment | Galvanized |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | galvanizli |
| Spesifikasyon | JIS G 3321 2017, ASTM A792M 2010 |
| Cetifasyon | CE ISO SGS |
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |