| Uygulama | PPGi |
|---|---|
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Application | PPGI |
|---|---|
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| Kalınlığı | 1mm-30mm |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Uygulama | PPGi |
| Kenar | Yarık Kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model NO. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Application | PPGI |
| Edge | Slit edge |
| Stock | Stock |
| Material | Dx51d,Dx52D,Dx53D,Dx54D,S250gd,S350gd,S550gd |
| Model No. | ZD-PPGI |
|---|---|
| Başvuru | PPGI |
| Kenar | Yarık kenar |
| stok | stok |
| Malzeme | DX51D,DX52D,DX53D,DX54D,S250GD,S350GD,S550GD |
| Model numarası | S0926-044 |
|---|---|
| Kullanımı | Yapı İnşaat Malzemesi |
| Yüzey Tedavisi | galvanizli |
| Uzunluk | 1000mm-12000mm |
| Sınıf | SGCC, DX51D, DC03 vb. |
| Etki Enerjisi | 9J'den az değil |
|---|---|
| Etiket kalınlığı | ≥0.45mm |
| Soğuk haddelenmiş substrat kalınlığı | ≥0.41mm |
| Metal kaplama alaşım kompozisyonu | Alznmg veya galvanizli almg |
| Soğuk haddelenmiş substrat genişliği spesifikasyonu | 1200mm |
| Ambalaj bilgileri | Müşteri Ayarları |
|---|---|
| Teslim süresi | 8 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 500+ton+5-8 gün |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ürün Adı | DX51D+AZ galvanizli bobin 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm genişlik |
|---|---|
| Kaplama Tipi | elektrolitik çinko kaplama |
| Uygulama alanları | Otomotiv, taşıma, makine binası |
| Kaplama kalınlığı | 5-12 μm |
| Ürün Kategorisi | Galvanizli çelik bobin |
| Ürün Adı | DX51D+AZ galvanizli bobin 508mm / 610mm 0.3-3mm 1250mm genişlik |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Galvanizli çelik bobin |
| Uygulama alanları | Otomotiv, taşıma, makine binası |
| Kaplama kalınlığı | 5-12 μm |
| Kaplama Tipi | elektrolitik çinko kaplama |